לוגו המרכז לרפואת חרום

דפיברילטור אוטומטי דובר עברית

דפיברילטור אוטומטי דובר עברית – זה מה שצריך כדי להגיש עזרה ראשונה ולהציל חיים. מהו דפיברילטור אוטומטי? למה דווקא דובר עברית? איך משתמשים בו? כמה הוא עולה ואיפה אפשר לקנות אותו? המרכז לרפואת חרום עם כל המידע על דפיברילטור אוטומטי דובר עברית.

 

נעים להכיר: דפיברילטור אוטומטי דובר עברית

אז קודם כל, מה זה דפיברילטור אוטומטי?

דפיברילטור אוטומטי הוא מכשיר מציל חיים, המתפקד באופן אוטומטי ללא החלטת רופא. כלומר, כל אדם יכול להפעיל אותו.

 

מה עושה הדפיברילטור האוטומטי?

כפי ששמו מעיד עליו, דפיברילטור מחולל דפיברילציה: איפוס פעילות הלב ע"י מתן שוק חשמלי. האיפוס הזה מאפשר ללב לחזור לפעילות סדירה במצב של טכיקרדיה – הפרעה בקצב הלב. דפיברילטור אוטומטי בודק את הנפגע בעצמו ובהתאם לבדיקה מעביר את הפולסים החשמליים במינון ועוצמה מדויקים.

 

מתי משתמשים בדפיברילטור?

הבאת דפיברילטור היא שלב מוקדם בסכמת החייאה מודרנית. חשוב לציין שהחייאה נכונה מונעת בין 70 ל-80% ממקרי המוות כתוצאה מדום לב! דום לב הוא הגורם למותם של 8,000 איש בישראל מדי שנה.

 

מהי החשיבות של דפיברילטור דובר עברית?

דפיברילטור דובר עברית מאפשר הבנה מדויקת של ההוראות, ופעולה מהירה ויעילה לפיהן. חיבור האלקטרודות של הדפיברילטור לגוף הנפגע הוא פעולה שחייבת להיות סופר-מדויקת, והוראות בעברית עשויות להיות ההבדל בין כן ללא.

 

מגוון דפיברילטורים שניתן להזמין אצלנו:

 

דפיברילטור אוטומטי – רק דובר עברית

בדפיברילטור לא משחקים: זהו ציוד רפואי מציל חיים ממעלה ראשונה, התורם להחייאה למעלה מ-80% סיכויי הצלחה. רגעי החייאה הם רגעים קשים, אינטנסיביים וחד פעמיים, שבהם יש לפעול במהירות ובקפדנות, בנחישות ובקור רוח. לכן, אין זמן לתרגומים! ברגעים כאלה רק השפה הילידית שלנו מובנת והופכת לפעולה מהירה ויעילה. רק דפיברילטור אוטומטי דובר עברית! המכשיר הזה מאפשר לכל אדם בישראל להציל חיי אדם.

 

איך משתמשים בדפיברילטור אוטומטי דובר עברית?

כעת נציג את סכמת התפעול של דפיברילטור אוטומטי. שימו לב, אין בדברים תחליף לקורס תפעול דפיברילטור מקיף, שכולל ידע מעשי ותפעולי הדרוש בזמן אמת.

 

כך תפעילו דפיברילטור אוטומטי בהחייאה:

 1. פתחו את מכסה הדפיברילטור. הוא יתחיל מיד להשמיע הוראות, עקבו אחריהן
 2. הסירו את כיסוי הדבק מהמדבקות
 3. כעת עליכם להיות מדויקים! חברו את המדבקות לגוף הנפגע: את הימנית מתחת לעצם הבריח הימנית ואת השמאלית על שריר החזה השמאלי

 

כעת, המכשיר האוטומט עושה את שלו ללא עזרתכם. הוא בודק את הנפגע ומעביר לו פולסים חשמליים לפי הצורך.

שימו לב: לא נוגעים במטופל בזמן פעולת הדפיברילטור! לא בזמן הבדיקה ולא בזמן השוק החשמלי.

 

אחרי ההחייאה

חשוב במיוחד לשמר את הדפיברילטור במצב תקין לדפיברילציה הבאה.

 • החליפו את האלקטרודות! הן לא ניתנות לשימוש חוזר
 • וודאו כי נורית החיווי הירוקה, ונורית חיווי השירות האדומה כבויות
 • הטעינו את סוללת המכשיר
 • סגרו את המכסה של הדפיברילטור
 • אחסנו את המכשיר במקום בולט ונגיש

 

איפה תמצאו דפיברילטור אוטומטי?

ב-21.07.08 עבר חוק הדפיברילטורים בקריאה שלישית בכנסת. החוק מחייב הצבה של דפיברילטור במקומות ציבוריים המיועדים להכיל 500 איש ומעלה, ולפי העדכון לחוק משנת 2018 – גם בבתי ספר. את הדפיברילטור יש להציב במקום בולט ונגיש, בדרך כלל יש שילוט המצביע על קיומו של דפיברילטור והוא צבוע בצבע בולט.

 

דפיברילטור אוטומטי דובר עברית? הכירו את ה- Powerheart AED G5 וה- G3

כשמדובר בחיי אדם אין מקום להנחות. המרכז לרפואת חרום שם לו את המשפט הזה מול העיניים ומציע תמיד את הציוד הרפואי המתקדם ביותר, היעיל ביותר, המציל ביותר. כשמדובר בדפיברילטורים, אנחנו לא מסתפקים בפחות מה- Powerheart AED G5.

 

למה? יתרונות של הדפיברילטור G5 המתקדם בעולם

יתרונות בפעולת ההחייאה

 • דייקנות מקסימלית באבחון מצב החולה באמצעות אלגוריתם ייחודי, המוגן בפטנט. אלגוריתם האבחון RhythmX מקנה יתרון של 100% רגישות ו-99.4% סגוליות
 • הגנה מפני טעויות באמצעות מנגנוני הגנה מיוחדים
 • התאמה מדויקת של האנרגיה החשמלית באמצעות טכנולוגיית האנרגיה Star BiPhasic, מביאה את השוק החשמלי ל-100% הצלחה בתוך בי"ח ו-89% הצלחה מחוץ לבתי חולים
 • ממוצע של 2.3 שוקים לחולה
 • שמירת פרוטוקול ההחייאה בכרטיס זיכרון מאפשרת הבאת המידע על אירוע ההחייאה לרופא המטפל. זה מסייע בדיוק הדיאגנוזה והתאמת איכות הטיפול

 

יתרונות של זמינות לפעולה

 • בדיקה עצמית לכל הרכיבים, כולל מצב הסוללה ומוליכות האלקטרודות
 • אינדיקציה על הבדיקה באמצעות נורית חיווי
 • חוזק הסוללה – קיבול של 400 שוקים
 • אורך חיי הסוללה כ- 5 שנים
 • נראות בולטת לאיתור קל
 • עמידות גבוהה בנפילות

 

מה המחיר של דפיברילטור אוטומטי דובר עברית?

בעשור האחרון חל שינוי עצום במחירי הדפיברליטורים בעולם (כמו בפריטי ציוד רפואי רבים). ממוצר יקר שמחירו עשרות אלפי ש"ח הפך הדפיברילטור האוטומטי, גם כזה שדובר עברית, למוצר נגיש שעולה אלפי שקלים בודדים. שימו לב שאין פערי מחירים בין ישראל לארה"ב! כך שמשתלם כמובן לקנות בארץ, כאשר היתרון הברור הוא השפה העברית.

 

דפיברילטור אוטומטי דובר עברית – רק במרכז לרפואת חרום

אנו במרכז לרפואת חרום מאפשרים לכם ליהנות מהיתרון של ניסיון עצום שהצטבר אצלנו. המרכז לרפואת חרום נוסד ומנוהל ע"י בעלי עבר מבצעי וארגוני בכיר בצה"ל ובמד"א. אינטראקציה ארוכת שנים עם בוגרי הקורסים לעזרה ראשונה / קורסי החייאה שלנו מספקת לנו ניסיון יומיומי מהשטח.

לכן, כשאנו מספקים את הדפיברילטור Powerheart AED G5, אנו מקפידים על:

 • הוראות קוליות בעברית! כי בישראל, רק דפיברילטור אוטומטי דובר עברית מציל חיים בזמן אמת. בנוסף, הוראות קוליות לא קיימות בכל דפיברילטור אוטומטי, ומתוך ניסיון אנו מודעים שהדיבוב הקולי חשוב ומשמעותי
 • הדרכה מפורטת
 • משלוח חינם עד לבית הלקוח
 • 4 שנות אחריות יצרן – המרכז לרפואת חרום הוא יבואן רשמי של הדפיברילטור ולכן מספק את כל היתרונות שבקנייה מיצרן, כולל 4 שנות אחריות מלאות

 

עם דפיברילטור אוטומטי דובר עברית כל אדם בישראל יכול להציל חיי אדם! המרכז לרפואת חרום מציג את המכשיר הטוב ביותר להצלת חיים, כי על חיי אדם לא מתפשרים. צרו קשר עכשיו ונשמח לסייע.