אבטחת טיולים – כל מה שרציתם לדעת

כשיוצאים לטיול, חייבים לחשוב בראש ובראשונה על כל מה שנוגע לבטיחות

כולנו אוהבים לצאת לטיולים, ורבים מאתנו מקבלים את הטיולים כחלק משגרת החיים שלנו, אפילו במסגרת של עבודה ממש – טיולים של בתי ספר או של מקומות עבודה, למשל. בכל מקרה, בכל פעם שאנחנו יוצאים לטיול – עם בית הספר, עם ארגוני נוער, עם משלחות תיירים או בכל מסגרת פורמלית אחרת – אנחנו צריכים לחשוב בראש ובראשונה על בטיחות כל המטיילים. הבטיחות הזאת היא בטיחות מבחינת מסלול בטוח ומאושר מול הגורמים הרלוונטיים, מבחינת טיפול רפואי וחובשים המלווים את הטיול שלנו, וכמובן גם מבחינת כל מה שנוגע בתחום מאבטחי טיולים. בישראל, טיולים של גורמים פורמליים שונים לא יכולים לצאת לפועל ללא אבטחת טיולים מקצועית ומוסמכת – והנה מה שחשוב לדעת על תחום העיסוק הזה.

כל מה שרציתם וכל מה שאתם צריכים לדעת על אבטחת טיולים מקצועית

מי שרוצה לעסוק באבטחת טיולים לא יכול כמובן פשוט לקנות נשק ולהתחיל ללוות טיולים. בכדי לעבוד כמאבטחי טיולים, חייבים להוציא אישורים רבים ממשטרת ישראל, משרד לביטחון הפנים מהאגף לרישוי נשקים ואישור חברת אבטחה, לקבל אישור ממשרד המשפטים לספק שירותי שמירה, ולעבור הכשרה קפדנית ומפוקחת על ידי המשרד לביטחון פנים בתחום אבטחת הטיולים למוסדות חינוך ולצרכים אחרים. ברור, אם כן, שאנשי המקצוע עצמם הם מקצועיים ברמה גבוהה ביותר, ועבור השקט הנפשי שלכם, היוצאים לטיול, חשוב גם לוודא כי מדובר בבוגרי צה”ל שמבינים את החשיבות של העבודה שלהם ולא רק עברו הכשרה בסיסית בנושא. מאבטח הטיול הוא כוח העזר החשוב ביותר של מדריכי הטיול ושל האחראיים על הטיול, כשהניסיון שלו בטיולים שונים ובמסגרות שונות מהווה מכפיל כוח בהתמודדות עם סיטואציות לא פשוטות – ואתם צריכים לוודא שאכן מדובר במאבטחים מתאימים ומקצועיים בהקשר זה.

דרך המרכז לרפואת חירום כל הצרכים שלכם בנושאי אבטחה ורפואה בטיול ייענו

המרכז לרפואת חירום מעניקה ללקוחותיה שירות מורשה ומוסמך בכל מה שנוגע בנושא אבטחת טיולים, חובשים לטיולים, מגישי עזרה ראשונה, פרמדיקים ואף רופאים לטיולים. פנו אלינו ונתאים לטיול שלכם את אנשי המקצוע האיכותיים שלנו, ונדאג לכך שהטיול המהנה שלכם יזכה במעטפת הבטיחותית והרלוונטית הנחוצה לו.