דפיברילטור

דפיברילטור המתקדם ביותר לביצוע הטיפול הנו מכשיר החייאה הנקרא PowerHeart AED G3. מכשיר הדפיברילטור מסייע בידי מפעילו לבצע את ההחייאה והטיפול בהלם חשמלי, באמצעות העברת הנחיות בדיבוב קולי ובעברית, אנליזה אוטומטית של מצב החולה ומתן שוק אוטומטי ללא חובת נוכחות רופא. מכשיר הדפיברילטור משולב כיום במוקדים שונים בקהילה, במקומות עבודה, בקבוצות ספורט ועוד.

ה-AED מופעל באופן פשוט וידידותי למשתמש,  אינו דורש תחזוקה שותפת ומתאים לשימוש על ידי כל אדם שהוכשר להפעיל את מכשיר הדפיברילטור.
מכשיר ה-AED נבדק ואושר ע"י ה-FDA, מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות בישראל.

 

דפיברילטור – מיקום וחשיבות

ראשית, עלינו להבין מהו בדיוק המכשיר ומהי חשיבותו בעולם של ימינו

דפיברילטור, שידוע גם בשם אותו נתנה לו האקדמיה ללשון העברית – מפעם – הוא אחד המכשירים החשובים ביותר בעולם שבו אנחנו חיים כיום, בוודאי בכל מה שנוגע לטיפולים רפואיים ולהצלת חיים.

למעשה, מדובר באותו המכשיר המוכר שמזרים שוק חשמלי לכיוון הלב של מטופל שנמצא במצב של פרפור חדרים (מצב שהמטפל לא יכול להבחין או לדעת ללא הדפיברילטור), במטרה להסדיר את קצב הלב ולמעשה להציל את חייו.

מכשיר זה הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר של כל סכמת החייאה מודרנית, ומלמדים את השימוש בו בכל קורס עזרה ראשונה כיום – מתוך הבנה כי בנוכחות של דפיברילטור, זהו אחד הכלים המשמעותיים והחשובים ביותר בהצלת חיי אדם.

ניתן להבין, אם כן, מדוע הוא תופס חשיבות עליונה בעולמנו, ומדוע חשוב מאוד לדעת היכן הוא ממוקם.

 

היכן נמצא דפיברילטורים? כיצד נוכל לוודא זאת? כמה דברים שחשוב להבין

אחד השלבים המוקדמים ביותר של סכמת החייאה מודרנית היא איתור והבאה של דפיברילטור במטרה לחברו למטופל.

משום כך, חשוב מאוד לדעת היכן נמצא את המכשירים האלה. ובכן, כיום ניתן וצריך למצוא דפיברילטורים בכל מרחב ציבורי בסדר גודל של עשרות אנשים ומעלה – בין אם מדובר במרכזים מסחריים, עסקיים, מרחבי מגורים ודיור מוגן או בכל מרחב רלוונטי אחר.

יתרה מכך – כיום גם קיימים מיזמים חברתיים הממפים את מיקום הדפיברילטורים בכל עיר, מה שמעניק לנו ולמוקדי העזרה הראשונה יתרון בסיטואציה מצילת חיים. בכל מקרה, בכל סיטואציה של מתן טיפול החייאה, שהיא סיטואציה שלא ניתן לצפות מראש, צריך לדעת שיש לנו דפיברילטור בקרבת מקום שעושה את דרכו אלינו – ומשום כך חשוב גם להשקיע בפריט זה בכל מרחב רלוונטי.

 

המרכז לרפואת חירום – מספקים לכם את המוצר המתאים והחשוב עבורכם

לאחר שהבנתם את החשיבות הגדולה של דפיברילטור עבור תהליכים מצילי חיים, והיכן אנחנו אמורים למצוא אותו – אתם מבינים את הצורך גם לרכוש אותו עבור המרחב שבאחריותכם. פנו עוד היום למרכז לרפואת חירום – אנחנו משווקים את הדפיברילטורים הרלוונטיים, הנלמדים והנחוצים בשוק כיום, בהתאם להצעת מחיר מול כל לקוח.

ביום שני, ה 21.7.08 התקבל בקריאה שלישית בכנסת החוק להצבת מכשירי החייאה במקומות ציבוריים. החוק מתייחס למספר רב של מקומות ציבוריים העונים לקריטריונים שנקבעו בחוק.

בישראל מתים מידי שנה כ 8,000 איש מדם לב. רוב האירועים של דום לב מתרחשים מחוץ לבתי החולים, בבית, במקום העבודה, במקומות בילוי וכיוצא בזה. למרות שרוב האוכלוסייה מחשיבה עצמה כבריאה, לא פוסחים אירועים אלו על רבים, לרבות אלו הנמנים על האוכלוסייה הנחשבת צעירה.

ההגיון בהצבת מכשירי ההחייאה במקומות ציבוריים הנו קיצור משך ההמתנה מרגע דם הלב ועד למתן הטיפול היעיל העיקרי שהנו השוק החשמלי ופעולות ההחייאה. ההחייאה הבסיסית המוגשת מיידית בסמוך לאירוע דם הלב ומשולבת במכשיר ההחייאה משפרת את סיכויי ההשרדות של הנפגע בצורה ניכרת.

מכשיר ההחייאה Powerheart G3 הנו בעל תפוצה עצומה בארה"ב ובאירופה, והתפוצה הגדולה ביותר בישראל תודות ליתרון הטכנולוגי ואיכות המכשיר. מכשיר זה נמצא בשימוש בתי החולים בארץ, סניפי כל 4 קופות החולים, צה"ל, מפעלים ותעשיות, משרדי ממשלה, מרכזי ספורט ובריאות ובתי מלון ועוד רבים.

מכשירים אלו מיועדים לתפעול כל אדם בוגר אשר עבר הכשרה לכך ע"י חברתנו , והננו מדגישים כי לא נדרשת הכשרה רפואית מוקדמת להפעלתו למעט ההכשרה הניתנת על ידנו.

אנו יודעים כי בחירה במכשיר החייאה מתאים מחייבת שיקול דעת והבנה מקצועית. חברתנו נחשבת למובילה בתחום רמת השירות, ונתמכת ע"י מעבדת שירות וצוות טכני האמונים על שירות לקוחותיה. אנו מצרפים מסמך אשר מציג את הנקודות העקריות בגינם נחשב ה Powerheart G3 למכשיר הנפוץ והמוביל טכנולוגית.

מדו Powerheart G3 הנו מכשיר ההחייאה הנפוץ ביותר בישראל ובעל תפוצה עולמית עצומה.

Powerheart G3 הנו מכשיר פשוט, ידידותי, נח ובטוח להפעלה באופן שברגע בו אתם זקוקים לו ביותר הוא יהיה זמין לעבודה ויאפשר לכם מקסימום סיכויי הצלחה בהחייאה.

ידידותי לשימוש ה Powerheart G3 הנו יחודי בכך שהוא משלב מכלול תכונות ההופכות אותו לנח ופשוט לתפעול ביותר – לחצן אחד, מדובב עברית, ועמיד בנפילות.

 

מובילים בזמינות – טכנולוגיית Rescue Ready מבטיחה כי הוא מוכן וזמין להפעלה תמיד

 • בדיקות עצמיות לכל רכיביו: אלקטרוניקה, סוללה ואלקטרודות לרבות מוליכות האלקטרודות
 • הבדיקות מבוצעות באופן אוטומטי יומי ע"י המכשיר ללא התערבות משתמש
 • נורית אינדיקציה מציגה בירוק כי המכשיר נבדק, תקין ומוכן להפעלה
 • סוללה חזקה במיוחד לשימוש רב פעמי בקיבול של 300 שוקים כשהיא חדשה, מבטיחה 4 שנות אחריות יצרן מלאות, זמינות של אנרגיה, בזמן החייאה. חיי סוללה כ 5 שנים.

 

מובילים בחזית באבחון הפרעות הקצב עם טכנולוגיית RHYTHMx

 • מכשיר Powerheart G3 כולל אלגוריתם אבחון יחודי ומוגן בפטנט RHYTHMx אשר נותן לך יתרון ברור בהחייאה. 100% רגישות ו 99.4% סגוליות.
 • המכשיר מזהה בצורה הבטוחה והנכונה ביותר את הצורך או אי הצורך במתן הטיפול בשוק, כולל מנגנוני הגנה מפני טעויות

 

מובילים בחזית את הטיפול בשוק עם טכנולוגיית אנרגייה יחודית Star BiPhasic

 • מכשיר Powerheart G3 כולל טכנולוגיית אנרגיה יחודית Star BiPhasic ועולה ברמת האנרגיה שלו באופן אוטומטי תוך התאמת האנרגיה לכל חולה באופן אינדוידואלי.
 • הטכנולוגייה מכוונת להביא למקסימום הצלחה את השוק החשמלי ונמצאה עם תוצאות של 100% הצלחה בשוק ראשון במחקר בתוך בתי החולים ו 89% הצלחה מחוץ לבתי חולים עם ממוצע של 2.3 שוקים לחולה.
 • מכשיר Powerheart G3 שומר את פרוטוקול ההחייאה ומאפשר הדפסתו לאחר מעשה.

 

מובילים בשירות ואמינות מוכחת

 • מעבדת שירות עם צוות טכני ומקצועי מהשורה הראשונה, ואנשי הדרכה מוסמכים ממתינים לשרתכם בחברת ארדון. חברת ארדון מספקת שירות מקצועי לציוד רפואי מתוחכם ובכללו ציוד זה לגופים הרפואיים המובילים בישראל.
 • מכשיר PowerheartAed G3 מיועד להפעלה ע"י אנשים ללא רקע רפואי שעברו קורס החייאה בשילוב המכשיר באמצעותינו

 

Powerheart G3 הנו המכשיר הנפוץ בישראל הנמצא בשימוש ע"י צוותי רפואה רבים, מרכזים רפואיים, קופות החולים, מפעלים תעשיות וחברות, קבוצות הספורט, התאחדויות הספורט, משרדי ממשלה לרבות משרד ראש הממשלה, חברות תעופה, נמלי תעופה, צה"ל וגופי בטחון אחרים, רשתות בתי אבות, אוניברסיטאות ומוסדות חינוך אחרים, בנקים, בתי מלון ולקוחות רבים נוספים.