דפיברילטור

מכשיר מוניטור דפיברילטור PHILIPS – MRX
Permalink מכשיר מוניטור דפיברילטור PHILIPS – MRXGallery

מכשיר מוניטור דפיברילטור PHILIPS – MRX

מכשיר מוניטור דפיברילטור PHILIPS – MRX

מכשיר מוניטור דפברילטור מהמתקדמים בעולם המכשיר נמצא בשימוש פרמדיקים ונמצא ביחידות הטראומה המתקדמות […]

7000(2)
Permalink Gallery

דפיברילטור Powerheart AED G3

דפיברילטור Powerheart AED G3

מכשיר המזהה הפרעת קצב מסוכנת ונפוצה ובעל יכולת טיפולית. המכשיר ידידותי ובנוי לשימושו […]

המכשיר הדפיברילטור המתקדם ביותר לביצוע הטיפול הנו מכשיר החייאה הנקרא PowerHeart AED G3

מכשיר הדפיברילטור מסייע בידי מפעילו לבצע את ההחייאה והטיפול בהלם חשמלי, באמצעות העברת הנחיות בדיבוב קולי ובעברית, אנליזה אוטומטית של מצב החולה ומתן שוק אוטומטי ללא חובת נוכחות רופא. מכשיר הדפיברילטור משולב כיום במוקדים שונים בקהילה, במקומות עבודה, בקבוצות ספורט ועוד. ה-AED  מופעל באופן פשוט וידידותי למשתמש,  אינו דורש תחזוקה שותפת ומתאים לשימוש על ידי כל אדם שהוכשר להפעיל את מכשיר הדפיברילטור.

 מכשיר ה-AED נבדק ואושר ע"י ה-FDA, מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות בישראל.

דפיברילטור – מיקום וחשיבות

ראשית, עלינו להבין מהו בדיוק המכשיר ומהי חשיבותו בעולם של ימינו

דפיברילטור, שידוע גם בשם אותו נתנה לו האקדמיה ללשון העברית – מפעם – הוא אחד המכשירים החשובים ביותר בעולם שבו אנחנו חיים כיום, בוודאי בכל מה שנוגע לטיפולים רפואיים ולהצלת חיים. למעשה, מדובר באותו המכשיר המוכר שמזרים שוק חשמלי לכיוון הלב של מטופל שנמצא במצב של פרפור חדרים (מצב שהמטפל לא יכול להבחין או לדעת ללא הדפיברילטור), במטרה להסדיר את קצב הלב ולמעשה להציל את חייו. מכשיר זה הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר של כל סכמת החייאה מודרנית, ומלמדים את השימוש בו בכל קורס עזרה ראשונה כיום – מתוך הבנה כי בנוכחות של דפיברילטור, זהו אחד הכלים המשמעותיים והחשובים ביותר בהצלת חיי אדם. ניתן להבין, אם כן, מדוע הוא תופס חשיבות עליונה בעולמנו, ומדוע חשוב מאוד לדעת היכן הוא ממוקם.

היכן נמצא דפיברילטורים? כיצד נוכל לוודא זאת? כמה דברים שחשוב להבין

אחד השלבים המוקדמים ביותר של סכמת החייאה מודרנית היא איתור והבאה של דפיברילטור במטרה לחברו למטופל. משום כך, חשוב מאוד לדעת היכן נמצא את המכשירים האלה. ובכן, כיום ניתן וצריך למצוא דפיברילטורים בכל מרחב ציבורי בסדר גודל של עשרות אנשים ומעלה – בין אם מדובר במרכזים מסחריים, עסקיים, מרחבי מגורים ודיור מוגן או בכל מרחב רלוונטי אחר. יתרה מכך – כיום גם קיימים מיזמים חברתיים הממפים את מיקום הדפיברילטורים בכל עיר, מה שמעניק לנו ולמוקדי העזרה הראשונה יתרון בסיטואציה מצילת חיים. בכל מקרה, בכל סיטואציה של מתן טיפול החייאה, שהיא סיטואציה שלא ניתן לצפות מראש, צריך לדעת שיש לנו דפיברילטור בקרבת מקום שעושה את דרכו אלינו – ומשום כך חשוב גם להשקיע בפריט זה בכל מרחב רלוונטי.

המרכז לרפואת חירום – מספקים לכם את המוצר המתאים והחשוב עבורכם

לאחר שהבנתם את החשיבות הגדולה של דפיברילטור עבור תהליכים מצילי חיים, והיכן אנחנו אמורים למצוא אותו – אתם מבינים את הצורך גם לרכוש אותו עבור המרחב שבאחריותכם. פנו עוד היום למרכז לרפואת חירום – אנחנו משווקים את הדפיברילטורים הרלוונטיים, הנלמדים והנחוצים בשוק כיום, בהתאם להצעת מחיר מול כל לקוח.